Eigen domein naam

6 Reacties

Uit een soort luiigheid heb ik anderhalf jaar geleden een oud emailadres gebruikt om me aan te melden bij WordPress en een weblog te beginnen. Maar dan zit je wel vast aan die naam, en ik was deeboeks wel een beetje zat. Het betekent helemaal niets. Maar om helemaal opnieuw te beginnen, daar had ik ook geen zin in, want WordPress bevalt me wel.

Bij WordPress heb je de mogelijkheid om voor een tientje per jaar een eigen domeinnaam te nemen: dan ben je ook van dat ‘wordpress‘ in de URL af en mijn eigen voornaam bleek nog vrij te zijn. Dus dat heb ik eens geprobeerd.

Dee’tjes als naam hou ik er wel in: D is gewoon de eerste letter van mijn naam en het verkleinwoord slaat ook een beetje op ‘neem het maar niet al te serieus’ 😉 .
De oude links blijven wel gewoon bestaan: in wezen gaat het om een re-direct waarvan je kunt aangeven welke de hoofdterm is. Als het goed is zouden de feeds automatisch omgezet moeten worden: of dat goed gaat, dat weet ik niet: dat test ik met dit bericht meteen even uit.

En als het me niet bevalt, kan ik het weer terugzetten 🙂 .

6 thoughts on “Eigen domein naam

  1. Dankje, de Netvibes, Google Reader en Bloglines feeds zijn automatisch omgezet zag ik.
    Grappig is wel dat WordPress zelf de feed van de reacties niet meer kan vinden: die moet ik handmatig aanpassen 🙂 .

    Bij Bloglines telt het aantal abonnees gewoon door, bij Google Reader is het aantal van 25 teruggezet naar 1, dat is wel beetje sneu voor mezelf…. 😦 .

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s